Як уникнути незручності, якщо людині доводиться спілкуватися зі співрозмовником, якого він погано знає? Насамперед, не треба забувати про ввічливість. Але які ж поради виявляться найбільш корисними?
Не треба бути найцікавішим співрозмовником
Заводили і веселуни подобаються далеко не всім. Деякі люди в захваті якраз від глибоких і серйозних розмов. Для початку варто висловити свою думку, можливо, вона сподобається оточуючим. Не треба боятись реакції інших людей на те, що ви говорите.
Запитати людину про її особистість
Не секрет, що багато людей люблять говорити про себе, навіть якщо не визнають цього. Слід поставити співрозмовнику кілька запитань про те, що йому подобається і чим він займається. Таким чином, тему для розмови навіть не доведеться шукати.
Складні питання
Не треба ставити багато складних питань. Достатньо лише поцікавитися в опонента, як пройшов його день і як він почувається. Можна спитати його про те, де він купив ту чи іншу річ. Можливо, це його також зацікавить.
Розмова про їжу
Це універсальна тема, яка припаде до вподоби будь-якому співрозмовнику. Не кожна людина може вільно говорити про новітні технології або мистецтво. Але в темі їжі немає нічого складного. Можна обговорити будь-яку страву або ресторан, який знаходиться поблизу того місця, де знаходяться співрозмовники.
Отже, дотримуйтесь цих 4 нескладних правил і у вас вийде ввічливо та успішно підтримувати будь-яку розмову.