Авторське право

Всі матеріали викладені на сайті, подані виключно для ознайомлення. Передрук дозволений тільки з розміщенням прямого гіперпосилання на http://etyket.org.ua і з повним поданням всіх джерел, якщо вони зазначені наприкінці статті.

Посилання через редірект, з атрибутом rel=”nofollow”, з тегом noindex, заборонені в мета-тегах чи файлі robots.txt або написані простим текстом не вважаються прямим гіперпосиланням.

Матеріали, які розміщені на сайті застережені ЗУ “Про авторське право і суміжні права”. Використання матеріалів в не інтернет-джерелах (в т.ч. реферати, доповіді, курсові і т.п.) можливе лише з обов’язковим вказанням джерела (etyket.org.ua).

Сайт є некомерційним і використовує тільки частково чужі матеріали. Всі статті належать їх авторам і є тут представлені, оскільки знаходяться в відкритому, публічному доступі. Деякі матеріали додаються неконтрольовано користувачами, тому адміністрація не несе відповідальності за розміщені на сайті статті. Якщо ви вважаєте, що ваша стаття не може бути опублікована на нашому сайті або якщо не дотримано всіх копірайтів тоді достатньо написати листа з описом ситуації і ваша стаття буде негайно виправлена або видалена з сайту. Перебуваючи на сайті більше 15 сек ви погоджуєтесь з наведеним вище текстом.