Партнерство

Будемо раді партнерству з вами.

Реклама на сайті

Для розміщення реклами напишіть нам за допомогою розділу контакт.

Обмін посиланнями

Ведеться обмін посиланнями з тематично близькими сайтами.
Ви можете обмінятися з нами посиланням якщо тематика вашого сайту: культура, мистецтво, суспільство, спілкування, відносини, наука, освіта і т.п.

Правила обміну:
Ви встановлюєте один із наших кодів посилань у себе на сайті. Після цього відсилаєте нам листа, в якому вказуєте адресу, де розміщене наше посилання і код вашого посилання.
Наше посилання повинно бути розміщене на проіндексованій пошуковими системами сторінці, яка не повинна містити більше 5 зовнішніх посилань та мати співставні показники.

Коди наших посилань:
Etyket.org.ua - <a href="http://etyket.org.ua" title="етикет, ввічливість, тактовність, толерантність, правила поведінки, культурні норми і манери.">все про етикет, ввічливість, толерантність, тактовність, правила культурної поведінки.</a>

Допомога

Також будемо дуже вдячні, якщо ви з доброї волі розмістите наше посилання для поширення в суспільстві інформації про ввічливість.

Наші партнери

Our recent clients:

  • Tooth fairy smiles. Visit nice dental emergency service Glen Burnie.
  • Visit us if you are looking for an endodontist in Washington DC.
  • Pizza in federal hill. Review of federal hill pizza.
  • Revitalizing Your Bathroom – Bathroom Remodeling Specialists in Rockville.
  • Custom logo in Maryland top logo design jobs available near Maryland.

Another benefit of joining a digital network cooperation is the ability to share knowledge and resources. This can help businesses to improve their operations and become more efficient, leading to cost savings and increased productivity.