Напускна ввічливість у стосунках: що це означає?

Звичайно, не завжди раптова напускна ввічливість пов’язана з відходом почуттів із стосунків. Наприклад, жінка може просто говорити з чоловіком шанобливо, якщо вона не зацікавлена ​​в ньому як у партнері. Але що робить представник сильної статі, коли йому доводиться спілкуватися жінкою, яку він уже не любить? Він також розмовляє з нею ввічливо.

Якщо у стосунках чоловік став дуже офіційний, варто насторожитися. Швидше за все, він планує незабаром закінчити з жінкою всяке спілкування. Якщо кохана розуміє, що чоловік ось-ось на неї зірветься, але натомість він розмовляє з нею спокійним тоном, то він просто стримує свої емоції, щоб не сказати жінці завчасно, про те, що він до неї охолов.

Що означає, якщо чоловік раптово став підбирати слова у розмові з другою половинкою, він зволікає з відповіддю і звертається до жінки акуратно, намагаючись обміркувати кожне слово? Все це говорить про те, що чоловік почувається не у своїй тарілці, спілкуючись із представницею прекрасної статі. Він хоче вийти із цих відносин, але з якоїсь причини не може зараз цього зробити.

Жінка, у свою чергу, засліплена яскравим почуттям, може навіть не здогадуватися про те, як розвивається її спілкування з партнером. Якщо чоловік став занадто серйозним і практично не виявляє своїх емоцій, при цьому намагається не грубіянити жінці, то, швидше за все, він обмірковує, як швидше припинити з нею всяку взаємодію. Так чоловік захищається.

Звичайно, жінка засмутиться, дізнавшись про те, що така ввічливість говорить лише про небажання чоловіка бути з нею, але тут нічого не вдієш, необхідно прийняти цей удар з гідністю.

Залишити відповідь