Ювелірний етикет: як правильно носити золоті прикраси?

Як багато ми знаємо про ювелірний етикет? Ювелірний етикет – це своєрідний набір правил, який допомагає підібрати гармонійне поєднання ювелірних виробів до того чи іншого образу. Як правило, у ювелірного етикету немає конкретних рамок, але все ж таки присутній перелік рекомендацій, слідуючи яким, образ стане набагато гармонійнішим.

Підбір ювелірних прикрас – ціле мистецтво, завдяки якому можна прикрасити абсолютно будь-який образ. Як і з чим носити прикраси? Якщо мова йде про юну дівчину, то не рекомендується носити масивні кулони і кільця з великими дорогоцінними каменями. Такі вироби більше підійдуть дорослої жінки, а молодшим дівчатам, як правило, фахівці радять зупинити свій вибір на мінімалістичних і акуратних прикрасах.

Невисоким дамам з довгим волоссям рекомендують придивитися до виробів із золота або срібла. Якщо на додаток до цього прикраси будуть виконані в романтичному стилі, образ стане ще більш виграшним.

До вибору кілець також варто поставитися серйозно: на тонких і довгих пальцях великі кільця виглядають не зовсім доречно. Також серед експертів побутує думка, що більше двох кілець на одній руці бути не повинно.

При необхідності надіти кольє, потрібно пам’ятати, що носити його слід на шкірі. А ось підвіски або кулони дозволено поєднувати з тонкою кофтою одного тону, бажано з горлом. Для того щоб прикраси не втрачали свою естетичну цінність, не варто поєднувати золото і срібло, якщо тільки це не передбачено дизайнером.

Головне пам’ятати: зібрати стильний і доречний образ дуже легко, якщо дотримуватися простих правил!

Залишити відповідь