Авторське право

Всі матеріали викладені на сайті, подані виключно для ознайомлення. Передрук дозволений тільки з розміщенням прямого гіперпосилання на http://etyket.org.ua і з повним поданням всіх джерел, якщо вони зазначені наприкінці статті.

Посилання через редірект, з атрибутом rel=”nofollow”, з тегом noindex, заборонені в мета-тегах чи файлі robots.txt або написані простим текстом не вважаються прямим гіперпосиланням.

Матеріали, які розміщені на сайті застережені ЗУ “Про авторське право і суміжні права”. Використання матеріалів в не інтернет-джерелах (в т.ч. реферати, доповіді, курсові і т.п.) можливе лише з обов’язковим вказанням джерела (etyket.org.ua).

Сайт є некомерційним і використовує тільки частково чужі матеріали. Всі статті належать їх авторам і є тут представлені, оскільки знаходяться в відкритому, публічному доступі. Деякі матеріали додаються неконтрольовано користувачами, тому адміністрація не несе відповідальності за розміщені на сайті статті. Якщо ви вважаєте, що ваша стаття не може бути опублікована на нашому сайті або якщо не дотримано всіх копірайтів тоді достатньо написати листа (etyket[]gmail.com) з описом ситуації і ваша стаття буде негайно виправлена або видалена з сайту. Перебуваючи на сайті більше 15 сек ви погоджуєтесь з наведеним вище текстом.

Все материалы, размещенные на сайте, предоставлены исключительно для ознакомления. Перепечатка разрешена только с размещением прямой гиперссылки на http://etyket.org.ua и с полным представлением всех источников, если они указаны в конце статьи.

Ссылки через редирект, с атрибутом rel = “nofollow”, с тегом noindex, запрещенные в мета-тегах или файле robots.txt или написанные простым текстом не считаются прямой гиперссылкой.

Материалы, размещенные на сайте, защищены ЗУ “Об авторском праве и смежных правах”. Использование материалов в не интернет-источниках (в т.ч. рефераты, доклады, курсовые и т.п.) возможно только с обязательным указанием источника (etyket.org.ua).

Сайт является некоммерческим и использует только частично чужие материалы. Все статьи принадлежат их авторам и здесь представлены, поскольку находятся в открытом, публичном доступе. Некоторые материалы добавляются неконтролируемо пользователями, поэтому администрация не несет ответственности за размещенные на сайте статьи. Если вы считаете, что ваша статья не может быть опубликована на нашем сайте или если не соблюдены все копирайты, тогда достаточно написать письмо (etyket [] gmail.com) с описанием ситуации и ваша статья будет немедленно исправлена или удалена с сайта. Находясь на сайте более 15 сек вы соглашаетесь с приведенным выше текстом.